Cryptscam Abuse Explorer

Stay safe, check if wallets are scam!

Support us with a donation

Report number
41
Wallet balance
 BTC → 
Total received
 BTC → 
Transaction number
date
24 November 2020 Tuesday. 08:17:31 UTC
type
sextortion
scammer/abuser
country
Poland
description
Cześć!Niestety, mam dla Ciebie złe wiadomości. Parę miesięcy temu zdobyłem dostęp do urządzenia, którego używasz do przeglądania internet. Od tego czasu monitorowałem Twoją aktywność internetową. Jako regularny odwiedzający stron dla dorosłych, mogę potwierdzić, że ty jesteś za to odpowiedzialny. Mówiąc wprost, strony, które odwiedzasz, dały mi dostęp do Twoich danych. Załadowałem Trojana w bazę Twoich driverów, który uaktualnia swoją sygnaturę parę razy dziennie, co sprawia, że antywirus nie jest w stanie go wykryć. Na dodatek daje mi on dostęp do Twojej kamery i mikrofonu. Co więcej, zapisałem wszystkie dane, w tym zdjęcia, media społecznościowe, czaty i kontakty. Ostatnio wpadłem na zajebisty pomysł stworzenia filmu, gdzie dochodzisz w jednej części ekranu, gdy w drugiej jednocześnie odtwarza się film, który oglądałeś. To było śmieszne! Bądź spokojny, że z łatwością mogę wysłać ten film do wszystkich Twoich kontaktów paroma klikami, zakładam, że wolałbyś uniknąć takiego scenariusza. Mając to na uwadze, taka jest moja propozycja: Prześlij równowartość 1270 EUR na mój portfel Bitcoin, a zapomnę o całej sprawie. Usunę również wszystkie dane i filmy na zawsze. Według mnie to dość umiarkowana cena za moją pracę. Możesz zorientować się, jak kupić Bitcoiny za pomocą wyszukiwarek Google, czy Bing, sam zobaczysz, że nie jest to aż tak
source
bitcoinabuse
Site url
date
23 November 2020 Monday. 16:25:10 UTC
type
ransomware
scammer/abuser
country
Poland
description
Cześć! Niestety, mam dla Ciebie złe wiadomości.Parę miesięcy temu zdobyłem dostęp do urządzenia, którego używasz do przeglądania internet.Od tego czasu monitorowałem Twoją aktywność internetową. Jako regularny odwiedzający stron dla dorosłych, mogę potwierdzić, że ty jesteś za to odpowiedzialny. Mówiąc wprost, strony, które odwiedzasz, dały mi dostęp do Twoich danych. aładowałem Trojana w bazę Twoich driverów, który uaktualnia swoją sygnaturę parę razy dziennie, co sprawia, że antywirus nie jest w stanie go wykryć. Na dodatek daje mi on dostęp do Twojej kamery i mikrofonu. Co więcej, zapisałem wszystkie dane, w tym zdjęcia, media społecznościowe, czaty i kontakty. Ostatnio wpadłem na zajebisty pomysł stworzenia filmu, gdzie dochodzisz w jednej części ekranu, gdy w drugiej jednocześnie odtwarza się film, który oglądałeś.To było śmieszne! Bądź spokojny, że z łatwością mogę wysłać ten film do wszystkich Twoich kontaktów paroma klikami, zakładam, że wolałbyś uniknąć takiego scenariusza. Mając to na uwadze, taka jest moja propozycja: Prześlij równowartość 1270 EUR na mój portfel Bitcoin, a zapomnę o całej sprawie. Usunę również wszystkie dane i filmy na zawsze.Według mnie to dość umiarkowana cena za moją pracę.Możesz zorientować się, jak kupić Bitcoiny za pomocą wyszukiwarek Google, czy Bing, sam zobaczysz, że nie jest to aż tak trudne. Mój portfel Bitcoin (BTC): 1F43WdqVBhEyRrVw5RmwH8QdHXRrqyth2m Masz 48 godzin na odpowiedź, powinieneś pamiętać o tym, że:Nie ma sensu mi odpowiadać — adres został wygenerowany automatycznie.Nie ma sensu narzekać, ponieważ wiadomość wraz z portfelem Bitcoin nie mogą być namierzone. Wszystko zostało precyzyjnie zaplanowane. Jeśli wykryję, że powiedziałeś komuś o tym liście – film natychmiast zostanie udostępniony, a Twoje kontakty otrzymają go jako pierwsze. Następnie film zostanie opublikowany w sieci! P.S.Czas odliczania się rozpocznie, gdy otworzysz ten list. (Program ma wbudowany zegar).Miałeś pecha, następnym razem bądź ostrożniejszy.
source
bitcoinabuse
Site url
date
23 November 2020 Monday. 11:09:56 UTC
type
sextortion
scammer/abuser
idk
country
Poland
description
someone already posted the email
source
bitcoinabuse
Site url
date
23 November 2020 Monday. 07:41:00 UTC
type
blackmail scam
scammer/abuser
country
Poland
description
Cześć! Niestety, mam dla Ciebie złe wiadomości. Parę miesięcy temu zdobyłem dostęp do urządzenia, którego używasz do przeglądania internet. Od tego czasu monitorowałem Twoją aktywność internetową. Jako regularny odwiedzający stron dla dorosłych, mogę potwierdzić, że ty jesteś za to odpowiedzialny. Mówiąc wprost, strony, które odwiedzasz, dały mi dostęp do Twoich danych. Załadowałem Trojana w bazę Twoich driverów, który uaktualnia swoją sygnaturę parę razy dziennie, co sprawia, że antywirus nie jest w stanie go wykryć. Na dodatek daje mi on dostęp do Twojej kamery i mikrofonu. Co więcej, zapisałem wszystkie dane, w tym zdjęcia, media społecznościowe, czaty i kontakty. Ostatnio wpadłem na zajebisty pomysł stworzenia filmu, gdzie dochodzisz w jednej części ekranu, gdy w drugiej jednocześnie odtwarza się film, który oglądałeś. To było śmieszne! Bądź spokojny, że z łatwością mogę wysłać ten film do wszystkich Twoich kontaktów paroma klikami, zakładam, że wolałbyś uniknąć takiego scenariusza. Mając to na uwadze, taka jest moja propozycja: Prześlij równowartość 1270 EUR na mój portfel Bitcoin, a zapomnę o całej sprawie. Usunę również wszystkie dane i filmy na zawsze. Według mnie to dość umiarkowana cena za moją pracę. Możesz zorientować się, jak kupić Bitcoiny za pomocą wyszukiwarek Google, czy Bing, sam zobaczysz, że nie jest to aż tak trudne. Mój portfel Bitcoin (BTC): 1F43WdqVBhEyRrVw5RmwH8QdHXRrqyth2m Masz 48 godzin na odpowiedź, powinieneś pamiętać o tym, że: Nie ma sensu mi odpowiadać — adres został wygenerowany automatycznie. Nie ma sensu narzekać, ponieważ wiadomość wraz z portfelem Bitcoin nie mogą być namierzone. Wszystko zostało precyzyjnie zaplanowane. Jeśli wykryję, że powiedziałeś komuś o tym liście – film natychmiast zostanie udostępniony, a Twoje kontakty otrzymają go jako pierwsze. Następnie film zostanie opublikowany w sieci! P.S. Czas odliczania się rozpocznie, gdy otworzysz ten list.
source
bitcoinabuse
Site url
date
23 November 2020 Monday. 07:11:48 UTC
type
sextortion
scammer/abuser
unknow
country
Italy
description
Ciao! Hai notato che ti ho inviato un’e-mail dal tuo account? Sì, ciò significa semplicemente che ho l’accesso completo al tuo dispositivo. È da un paio di mesi che ti tengo d’occhio. Ti stai chiedendo come? Sei stato infettato da un malware mentre visitavi un sito web per adulti. Forse non sai di che cosa sto parlando, ma cercherò di spiegartelo. Attraverso il Trojan Virus, ho l’accesso completo a un PC o a qualsiasi altro dispositivo. Ciò significa che posso controllarti in qualsiasi momento sul tuo schermo accendendo la tua telecamera e il tuo microfono, senza nemmeno che te ne accorga. Inoltre, ho accesso all’elenco dei tuoi contatti e alla tua corrispondenza.
source
bitcoinabuse
Site url
date
23 November 2020 Monday. 06:54:11 UTC
type
blackmail scam
scammer/abuser
Adres email: [email protected]
country
Poland
description
Niestety, mam dla Ciebie złe wiadomości. Parę miesięcy temu zdobyłem dostęp do urządzenia, którego używasz do przeglądania internet. Od tego czasu monitorowałem Twoją aktywność internetową. Jako regularny odwiedzający stron dla dorosłych, mogę potwierdzić, że ty jesteś za to odpowiedzialny. Mówiąc wprost, strony, które odwiedzasz, dały mi dostęp do Twoich danych. Załadowałem Trojana w bazę Twoich driverów, który uaktualnia swoją sygnaturę parę razy dziennie, co sprawia, że antywirus nie jest w stanie go wykryć. Na dodatek daje mi on dostęp do Twojej kamery i mikrofonu. Co więcej, zapisałem wszystkie dane, w tym zdjęcia, media społecznościowe, czaty i kontakty. Ostatnio wpadłem na zajebisty pomysł stworzenia filmu, gdzie dochodzisz w jednej części ekranu, gdy w drugiej jednocześnie odtwarza się film, który oglądałeś. To było śmieszne! Bądź spokojny, że z łatwością mogę wysłać ten film do wszystkich Twoich kontaktów paroma klikami, zakładam, że wolałbyś uniknąć takiego scenariusza. Mając to na uwadze, taka jest moja propozycja: Prześlij równowartość 1270 EUR na mój portfel Bitcoin, a zapomnę o całej sprawie. Usunę również wszystkie dane i filmy na zawsze. Według mnie to dość umiarkowana cena za moją pracę. Możesz zorientować się, jak kupić Bitcoiny za pomocą wyszukiwarek Google, czy Bing, sam zobaczysz, że nie jest to aż tak trudne. Mój portfel Bitcoin (BTC): 1F43WdqVBhEyRrVw5RmwH8QdHXRrqyth2m Masz 48 godzin na odpowiedź, powinieneś pamiętać o tym, że: Nie ma sensu mi odpowiadać — adres został wygenerowany automatycznie. Nie ma sensu narzekać, ponieważ wiadomość wraz z portfelem Bitcoin nie mogą być namierzone. Wszystko zostało precyzyjnie zaplanowane. Jeśli wykryję, że powiedziałeś komuś o tym liście – film natychmiast zostanie udostępniony, a Twoje kontakty otrzymają go jako pierwsze. Następnie film zostanie opublikowany w sieci!
source
bitcoinabuse
Site url
date
23 November 2020 Monday. 06:20:30 UTC
type
blackmail scam
scammer/abuser
from gl53-35.master.pl (gl53-35.master.pl [89.151.35.53]) by fmx29.pf.interia.pl
country
Switzerland
description
Spam e-mail: Prześlij równowartość 1270 EUR na mój portfel Bitcoin, a zapomnę o całej sprawie. Usunę również wszystkie dane i filmy na zawsze. Według mnie to dość umiarkowana cena za moją pracę. Mój portfel Bitcoin (BTC): 1F43WdqVBhEyRrVw5RmwH8QdHXRrqyth2m Masz 48 godzin na odpowiedź, powinieneś pamiętać o tym, że: Nie ma sensu mi odpowiadać — adres został wygenerowany automatycznie.
source
bitcoinabuse
Site url
date
22 November 2020 Sunday. 21:21:36 UTC
type
blackmail scam
scammer/abuser
Idkidk
country
Poland
description
1270 euro blackmail
source
bitcoinabuse
Site url
date
22 November 2020 Sunday. 20:49:14 UTC
type
blackmail scam
scammer/abuser
sfdfsfsfsf
country
Poland
description
fuck off fuck off fuck off fuck off fuck off fuck off fuck off fuck off fuck off fuck off
source
bitcoinabuse
Site url
date
22 November 2020 Sunday. 19:19:49 UTC
type
ransomware
scammer/abuser
[email protected], =?utf-8?B?Q3pla2HEhyBuYSB3eXDFgmF0xJk=?
country
Poland
description
Typical scam demanding bitcoin in exchange for not publishing compromising video
source
bitcoinabuse
Site url
date
22 November 2020 Sunday. 18:19:26 UTC
type
ransomware
scammer/abuser
from apn-46-76-151-216.dynamic.gprs.plus.pl (apn-46-76-151-216.dynamic.gprs.plus.pl [46.76.151.216])
country
Poland
description
jak wyżej... blablabla...
source
bitcoinabuse
Site url
date
22 November 2020 Sunday. 16:40:20 UTC
type
blackmail scam
scammer/abuser
Klert
country
Poland
description
To ci sami, mają otwartych kilka portweli, w zeszłym mies i poprzednich wysyłają to samo gówno uczynili sobie z tego miesięczny abonament nie wpłacajcie bo i tak nic to wam nie da
source
bitcoinabuse
Site url
date
22 November 2020 Sunday. 16:32:54 UTC
type
blackmail scam
scammer/abuser
Git
country
Poland
description
No już wpacilem,,,, 😂 , co za cwele, żeby co miesiąc wysyłać takie gówno 💩 to jakiś co miesięczny abonament? Właśnie sobie wale,,,, popatrzcie się portwel powinien być zablokowany
source
bitcoinabuse
Site url
date
22 November 2020 Sunday. 16:01:35 UTC
type
blackmail scam
scammer/abuser
country
Poland
description
bla bla bla, obserwuje cię, chcę 1270 euro albo pokażę każdemu że oglądasz porno, bla bla bla, typowy scam, typowe groźby, dostałem już dziesiątki podobnych maili i nic z tego nie wyszło
source
bitcoinabuse
Site url
date
22 November 2020 Sunday. 15:33:58 UTC
type
blackmail scam
scammer/abuser
country
Poland
description
Od tego czasu monitorowałem Twoją aktywność internetową. Jako regularny odwiedzający stron dla dorosłych, mogę potwierdzić, że ty jesteś za to odpowiedzialny. Mówiąc wprost, strony, które odwiedzasz, dały mi dostęp do Twoich danych. Załadowałem Trojana w bazę Twoich driverów, który uaktualnia swoją sygnaturę parę razy dziennie, co sprawia, że antywirus nie jest w stanie go wykryć. Na dodatek daje mi on dostęp do Twojej kamery i mikrofonu. Co więcej, zapisałem wszystkie dane, w tym zdjęcia, media społecznościowe, czaty i kontakty. Ostatnio wpadłem na zajebisty pomysł stworzenia filmu, gdzie dochodzisz w jednej części ekranu, gdy w drugiej jednocześnie odtwarza się film, który oglądałeś. To było śmieszne! Bądź spokojny, że z łatwością mogę wysłać ten film do wszystkich Twoich kontaktów paroma klikami, zakładam, że wolałbyś uniknąć takiego scenariusza. Mając to na uwadze, taka jest moja propozycja: Prześlij równowartość 1270 EUR na mój portfel Bitcoin, a zapomnę o całej sprawie. Usunę również wszystkie dane i filmy na zawsze. Według mnie to dość umiarkowana cena za moją pracę. Możesz zorientować się, jak kupić Bitcoiny za pomocą wyszukiwarek Google, czy Bing, sam zobaczysz, że nie jest to aż tak trudne. Mój portfel Bitcoin (BTC): 1F43WdqVBhEyRrVw5RmwH8QdHXRrqyth2m Masz 48 godzin na odpowiedź, powinieneś pamiętać o tym, że: Nie ma sensu mi odpowiadać — adres został wygenerowany automatycznie. Nie ma sensu narzekać, ponieważ wiadomość wraz z portfelem Bitcoin nie mogą być namierzone. Wszystko zostało precyzyjnie zaplanowane. Jeśli wykryję, że powiedziałeś komuś o tym liście – film natychmiast zostanie udostępniony, a Twoje kontakty otrzymają go jako pierwsze. Następnie film zostanie opublikowany w sieci! P.S. Czas odliczania się rozpocznie, gdy otworzysz ten list. (Program ma wbudowany zegar). Powodzenia i uważaj na siebie! Miałeś pecha, następnym razem bądź ostrożniejszy.
source
bitcoinabuse
Site url
date
22 November 2020 Sunday. 12:37:17 UTC
type
blackmail scam
scammer/abuser
1F43WdqVBhEyRrVw5RmwH8QdHXRrqyth2m
country
Poland
description
1270 euro blackmail
source
bitcoinabuse
Site url
date
22 November 2020 Sunday. 12:06:58 UTC
type
blackmail scam
scammer/abuser
country
Poland
description
Cześć! Niestety, mam dla Ciebie złe wiadomości. Parę miesięcy temu zdobyłem dostęp do urządzenia, którego używasz do przeglądania internet. Od tego czasu monitorowałem Twoją aktywność internetową. Jako regularny odwiedzający stron dla dorosłych, mogę potwierdzić, że ty jesteś za to odpowiedzialny......Mając to na uwadze, taka jest moja propozycja: Prześlij równowartość 1270 EUR na mój portfel Bitcoin, a zapomnę o całej sprawie. Usunę również wszystkie dane i filmy na zawsze.
source
bitcoinabuse
Site url
date
22 November 2020 Sunday. 10:40:05 UTC
type
blackmail scam
scammer/abuser
country
Poland
description
typical blackmail scam
source
bitcoinabuse
Site url
date
22 November 2020 Sunday. 09:30:24 UTC
type
blackmail scam
scammer/abuser
country
Poland
description
Cześć! Niestety, mam dla Ciebie złe wiadomości. Parę miesięcy temu zdobyłem dostęp do urządzenia, którego używasz do przeglądania internet. Od tego czasu monitorowałem Twoją aktywność internetową. Jako regularny odwiedzający stron dla dorosłych, mogę potwierdzić, że ty jesteś za to odpowiedzialny. Mówiąc wprost, strony, które odwiedzasz, dały mi dostęp do Twoich danych. Załadowałem Trojana w bazę Twoich driverów, który uaktualnia swoją sygnaturę parę razy dziennie, co sprawia, że antywirus nie jest w stanie go wykryć. Na dodatek daje mi on dostęp do Twojej kamery i mikrofonu. Co więcej, zapisałem wszystkie dane, w tym zdjęcia, media społecznościowe, czaty i kontakty. Ostatnio wpadłem na zajebisty pomysł stworzenia filmu, gdzie dochodzisz w jednej części ekranu, gdy w drugiej jednocześnie odtwarza się film, który oglądałeś. To było śmieszne! Bądź spokojny, że z łatwością mogę wysłać ten film do wszystkich Twoich kontaktów paroma klikami, zakładam, że wolałbyś uniknąć takiego scenariusza. Mając to na uwadze, taka jest moja propozycja: Prześlij równowartość 1270 EUR na mój portfel Bitcoin, a zapomnę o całej sprawie. Usunę również wszystkie dane i filmy na zawsze.
source
bitcoinabuse
Site url
date
22 November 2020 Sunday. 07:46:17 UTC
type
ransomware
scammer/abuser
country
Poland
description
Blackmail, attempt to force payment
source
bitcoinabuse
Site url